Liptovský Mikuáš
  Úvod   /   Návštevník   /   KALENDÁR PODUJATÍ

X-MEN: DARK PHOENIX PREDPREMIéRA

13 Jún 2019
18 Jún 2019

X-MEN: DARK PHOENIX PREDPREMIéRA

multikino Golden Apple Cinema     Kino (Kultúrne podujatia)

multikino Golden Apple Cinema     18:00


akčný, fantasy, dobrodružný USA - 2019 - (12) - 114 minút - CIN

Fénix povstane. X-Meni padnú.
X- Meni čelia najhroznejšiemu a najsilnejšiemu nepriateľovi z vlastných radov - Jean Grey. Počas vesmírnej záchrannej misie Jean takmer zomrie. Po návrate domov zistí, že  neznáma vesmírna sila posilnila jej schopnosti, ale zároveň ostala oveľa menej stabilná. Práve sa zrodil Dark Phoenix.
Keď skupina X-Menov vyrazí na celkom rutinnú záchrannú misiu na obežnú dráhu k ohrozenej posádke raketoplánu, zdá sa, že majú všetko pod kontrolou a operácia prebieha bez problémov. Ale zdanie klame. Jean Grey (Sophie Turner) je zasiahnutá neznámou a smrtiacou vesmírnou silou, ktorá ju premení v jedného z najsilnejších mutantov. Jean musí zápasiť nielen so svojou novo nabitou a nestabilnou silou, ale aj so svojimi osobnými démonmi.
Postupne sa dostáva do desivej špirály a stráca nad sebou kontrolu. Navyše jej myslenie začína ovplyvňovať tajomná postava (Jessica Chastain), ktorá prichádza s nebezpečnými návrhmi na využitie jej ničivej sily. Jean sa mení na Dark Phoenix a stáva sa hrozbou nielen pre svojich teraz už bývalých priateľov z radov mutantov, ale pre celú planétu. X-Meni tak musia čeliť svojmu najbližšiemu a najničivejšiemu nepriateľovi.


Ďaľšie informácie: http://www.youtube.com/watch?v=bg1KUH0lNz8

Vstupné: Dospelí: 6,30€ Deti: 5,30€

Odkaz na vstupenky: https://gacinema.sk/?go=detail_filmu&text=X-Men%3A+Dark+Phoenix+3D&id=1313

Naspäť na podujatia