Liptovský Mikuáš
  Úvod   /   Návštevník   /   PROGRAMY NA MIERU   /   PRE RODINY S DEŤMI   /   PRECESTUJ SVET BEZ PASU

PRECESTUJ SVET BEZ PASU

Kde inde môžeš obdivovať ladnosť Eiffelovej veže, hodiny na veži Big Ben, spočítať „lupene“ budovy opery v Sydney alebo porovnať televíznu vežu na Kamzíku s kanadskou vežou CN Tower na jednom námestí? 

Objav svetoznáme stavby ukryté za bránami zábavného parku TATRAPOLIS, prezri si na vlastné oči prácu kováča alebo sa zabav na obľúbených atrakciách! Na Zemeguľatom námestí s kovovou točiacou sa sochou Zemegule precestuješ celý svet a nepotrebuješ ani pas. Urob si nevšedné selfie pred Eiffelovou vežou, ktorá meria až 7 metrov, prezri si hodiny na veži Big Ben alebo obdivuj majestátnosť budovy opery v Sydney! 

Do sýtosti si vychutnaj jazdu vláčikom Tatrapolis Expres, povoz sa na retiazkovom kolotoči alebo autodrome, nájdi cestu von z labyrintu alebo zaži adrenalínovú jazdu na vodnej strele.

NOVINKA: GIGANTI
Pamätáš si na Manyho, Sida či Diega zo skvelého animáku Doba ľadová? Pred 10-tisíc rokmi obývali našu planétu. A ako vyzerali v skutočnosti? Pozri si na vlastné oči 18 modelov a 5 kostier vyhynutých tvorov z doby ľadovej. Ohromí ťa veľkosť mamuta, jaskynného medveďa či jaskynného leva. 
 
- trvanie aktivity podľa individuálneho záujmu
 
DOPLNKOVÉ SLUŽBY PRE DETI:

 
Spracované: INFORMAČNÉ CENTRUM mesta Liptovský Mikuláš 


Tatrapolis - ostrov fantázie
Ráztocká 1003
031 05 Liptovský Mikuláš
Tel.: +421 911 437 898 
E-mailtatrapolis@gmail.com
Web: tatrapolis.sk
GPS: 49°06'22.6" N 19°34'22.6" E
Otváracie hodiny a cenník 
Hlavný vstup do areálu sa nachádza hneď vedľa budovy Hurricane Factory.